KONST / Litografier / Färglitografi 8493211
nr 849 3211
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , Salvador Dalà (1904-1989), komposition, 80/300, signerad, motivets mått: 60x47
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:29:59
700 kr
800 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr